Допоможіть будь ласка! Із двох населених пунктів, відстань між якими 930км одночасно назустріч

один одному виїхали два автомобілі, зустрілися через 6год.швидкість першого автомобиля була 80км/год, знайди швидкість другого автомобиля.

Ответы на вопрос

Отвечает Терещенко Артур.

Ответ:

1) 80×6=480(км) - проїхав перший авто за 6 год

2) 930-480=450(км) - проїхав другий авто за 6 год

3) 450:6=75 (км/год) - швидкість другого авто