Задача 1 .Довжина прямокутника дорівнює 60 см а ширина складає 0,6 довжини знайди пириметепі площу

прямокутника задача 2 катер плив 2,6 години за течією.який шлях подолав катер за весь час руху якщо швидкість течії річки дорівнює 1,9км/ год а власна швидкість катера 27км/ год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Курлович Алинка.

Відповідь:

1) (60+0,6) * 2 =121,2 (см) - периметер

2) 60*0,6= 36 (см2) - площа

Відповідь: Р= 121,2 см; 36 см2 площа

Покрокове пояснення: