Найдите ПЖ срочно: 1)Одну другу прямокутного кута2)Три п'ятих розгорнутого кута3)Чотири

сiмнадцятих кута в 68°​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1/2 прямого кута = 1/2*90°=45°

4/17 кута в 68° =4*8/17=16°

А розгорнутий кут має градусну міру? І яку? ТТоді 3помножити на міру і поділити на 5

Отвечает Семендяева Дарья.

Відповідь:

1.45

2.108

3.16

Покрокове пояснення: