Допоможіть будь ласка! Знайдіть суму коренів рівнянь: 5х + 10 = 15х + 40 і 2( -5х + 10 ) = 80


Ответы на вопрос

Отвечает Кобзева Алиса.

Ответ:

5х+10=15х+40

5х-15х=10-40

-10х=-30

х=3

2) 2(-5х+10) =80

-10х+20=80

-10х=80-20

-10х=60

х=-6