Розв'язати задачу за допомогою рівняння. Одна сторона прямокутника більша за другу на 10 см. Знайти

ці сторони, якщо периметр прямокутника 80 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ямпилец Никита.

Ответ:

15 см, 25 см.

Пошаговое объяснение:

Нехай менша сторона х см.

Тоді:

2х+2(х+10)=80

2х+2х+20=80

4х=60

х=15(см)

1) 15+10=25(см)

Відповідь:15 см, 25см.