1) -x+3=1 7+x=9 2)4x+1=21 x-3 =2 Розв’язати рівняння використовуючи властивість пропорцій


Ответы на вопрос

Отвечает Бавыкина Ангелина.

Ответ:

1) -х+3=1

х=1-3

х=-2

-2+3=1

7+х=9

х=9-7

х=2

7+2=9

2) 4х+1=21

х=2+3

х=5