У двох ящиках булю порінну яблук. Коли з першого ящика забрали 8 яблук, а з другого забрали 24

яблука, то в першомуяку стало втричі більше яблук, ніж у . Скільки яблукбуло в кожному ящику спочатку?Поможить срочно!! даю 13 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Войнило Даниил.

Відповідь:32

Покрокове пояснення:

Було в кожному по х яблук; В першому стало х -8; в другому х - 24. За умовою, в першому в 3рази більше. Маємо рівняння:

3(х-24)=х-8.

3х -72=х-8.

3х-х=72-8.

2х=64;

х=64:2;

х=32