X У Чорному морі налічується з 774види морських організмів.д/з: Використовуючи наступні дані ,

складіть 2задачі на відсотки та розвяжіть їх11 983 види -безхребетні;168 видів - риби;openaz4 види - ссавці;175 видів - гриби;​

Ответы на вопрос

Отвечает Кванталиани Анна.

1)всього у морі налічуеться 12 151 видів безхребетних риб та риб openaz. З них 168 видів openaz. Скільки відсотків складає види безхребетних риб та риби openaz?

Розв'язання:

12 151- 168= 11 983 видів безхребетних риб

12151 : 168 = 72.32% видів безхребетних риб

12 151 : 11 983 = 1.01% видів риби openaz

Відповідь:

72.32% видів безхребетних риб та 1.01% видів риби openaz.

2) У лісі налічуеться 179 грибів та ссавців. З них кількість ссавців складає 2.24%. Знайти кількість грибів та ссавців.

Розв'язання:

179 : 100 * 2.24= 4 види ссавців

179-4 = 175 шт. грибів

Відповідь: 4 види ссавців та шт. грибів.