Яке з наведених рівнянь має найбільший корінь? а) 7(х-2)=х-2; б) 6х-3=х-1,5; в) 11х-5=10(х-4); г)

4(х+0,5)=х-0,7

Ответы на вопрос

Отвечает Свиридов Тимофей.

Ответ:

а) 7(х-2)=х-2

7х-14=х-2

7х-х= -2+14

6х=12

х=2 → наибольший корень.