При якому значенні невідомого значення виразу а+8 у 7 разів менше від значення виразу 90-3а?​


Ответы на вопрос

Отвечает Федяев Иван.
7*(a+8) = 90 - 3a
7a + 56 = 90 - 3a
10a = 34
a = 3.4