Знайдіть значення виразу 57۰32 + 43۰ 32 -100۰ 31, користуючись розподільною властивістю множення


Ответы на вопрос

Отвечает Синицина Екатерина.

Ответ:

100

Пошаговое объяснение:

1824+1376-3100=100

Отвечает Досанова Куралай.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

= 32 * (57 + 43) - 100 * 31 =

32 * 100 - 100 * 31 =

100 * (32 - 31) = 100 * 1 = 100