У Оленки було в три рози більше грошей, ніж у Злати, а у Насті на 210 гривень більше ніж у

Злати.Скільки грошей було у кожної дівчині, якщо разом вони мали 850 гривень? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Романчук Сергей.

Ответ:

210/2=105

105/3=35 вот вроді правильно

Отвечает Деревянкина Юля.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нехай в Злати було х грн., тоді в Оленки було 3х грн., а в Насті (х+210)грн. Разом вони мали:

3х + х + х + 210 = 850

5х = 850 - 210

5х = 640

х = 640:5

х = 128 грн. було у Злати;

3х = 3*128=384 грн. було в Оленки;

х+210=128+210=338 грн. було в Насті.

Перевірка:

128+384+338=850.