Знайдіть: 1)140% від 20 кг 2)42% від 50т 3)2,5% від 2300 км ​


Ответы на вопрос

Отвечает Савушкина Аня.

Відповідь:

1)140% - х кг

100%  - 20кг   х=140*20:100=28кг

2) 42% - х

100%  - 50   х=42*50/100=21 т

3) 2,5% - х

   100% - 2300  х=2,5*2300/100=57,5

Покрокове пояснення: