Довжина відрізка АВ дорівнює 10см .Чому дорівнює 3/5цього відрізка.


Ответы на вопрос

Отвечает Низамиева Камилла.
Сначала делим 10 на 5, получаем 2
Затем 2*3=6
Ответ: 3/5 от 10 =6
Отвечает Лєщук Вікторія.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

10×5÷3=16,7(см)