Допоможіть розв'язати задачу. За три дні зібрали 25,8т гороху . За 1-день 5,6т,за 2-й в три рази

більше, ніж за 1-й день.Скільки т гороху за 3-й день?

Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Карина.

Ответ: 3,4 т

Пошаговое объяснение:

1) 5,6 * 3 = 16,8 (т) - гороху зібрали 2-го дня.

2)25,8 - 5,6 - 16,8 = 3,4 (т) - гороху забрали за 3 день.