За два місяці палива витратили 54 т палива, причому за перший - на 14т менше, ніж за другий.

Скільки тонн палива витратили кожного мiсяця? срочно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Supreme Jason.

Ответ:

20 ,34

Пошаговое объяснение: де х- витратили за 1 день

х+14+х=54

2х=54-14

2х=40

х=40:2

х=20

тоді, 20+14=34- витратили за 2 день