Розвяжи рівняння і знайди знач (2,5-x)*5,1=10,2


Ответы на вопрос

Отвечает Маркелова Диана.

(2,5-x)*5,1=10,2

12.75-5,1x=10,2

-5,1x=10,2-12,75

-5,1x=-2,55

x=0,5