Срочно!!!!!! 6. Сума двох чисел дорівнює 50. Одне із чисел у 4 рази більше за інше.Знайдіть ці

числа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Костенко Костя.

Ответ:

1ч.- ?, у 4 р. більше -?

2ч.-? -?

РАЗОМ -50

Нехай, 2ч.-х, тоді 1ч. - х×4

Складаємо рівняння

х+х×4=50

х+х4=50

5х=50

х=10 - ПЕРШЕ ЧИСЛО

10×4=40 -ДРУГЕ ЧИСЛО

Перевірка: 10+40=50

Відповідь: 1ч.- 10, 2ч. - 40.