В понеділок намолотили 37,6 т зерна, у вівторок – на 3,8 т менше, ніж в понеділок, а в середу – в

1,2 рази більше, ніж у вівторок. Скільки всього тонн зерна намолочено за три дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

111,96

Пошаговое объяснение:

1) 37,6-3,8= 33,8( т)- у вівторок

2)33,8*1,2=40,56( т)- у середу

3) 37,6+33,8+40,56=111,96( т)- всього