Турист виріштвши проливти на байдарці швидкість якої в стоячій воді 6,5 км/ год віддаль в 26 км по

річці в обидва кінці за певний час не врахував швидкості річки і тому затратив на весь маршрут на 27 хвилин більше ніж планував знайти швидкість течії річки​

Ответы на вопрос

Отвечает Рожко Анна.

Ответ:

2,067 (км/год) - швидкість течії

Пошаговое объяснение:

1) 26:6.5=4 (год) - за планом

Нехай швидкість течії - х км/год, тоді його швидкість складала: за т. - (6.5+х) км/год, проти т. (6.5-х)км/год.

Реальний час за т. - (13/6.5+х)год, проти т. (13/6.5-х)год.

(13/6.5+х)+(13/6.5-х)-4=9/20;

80х^2=380,25-9^2;

x=2,067 (км/год)