Який вираз слід записати в дужках, якщо корінь рівняння -2(...) =4x+6 дорівнює - 1​


Ответы на вопрос

Отвечает Теплова Люба.

Відповідь:

-2(2х+1)=4х+6

Покрокове пояснення:

-2(2х+1)=4х+6

-2(2*(-1)+1)=4(-1)+6