Периметр трикутника дорівнює 166см. Одна з його сторін у 5 разів менша за другу і на 68см менша від

третьої.Обчисліть довжини сторін трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дарсалия Нино.

Ответ:14  70  82

Пошаговое объяснение:

х+5х+х+68=166

7х=166-68=98

х=98:7=14- 1стор

14х5=70  -2стор

14+68=82см   3стор