Периметр трикутника дорівнює 166 см. Одна з його сторін у 5 разів менша за Другу і на 68 см менша

від третьої. Обчислiть довжини сторiн трикутника. Дам 60 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврухина Лера.

Ответ:

14 см;  70 см;  82 см.

Пошаговое объяснение:

а+в+с=166 см

а=х см;  в=5х см;  с=х+68 см

х+5х+х+68=166

7х=98;   х=14

а=14 см,   в=14*5=70 см,   с=14+68=82 см.

Отвечает Максимчук Лариса.

Пошаговое объяснение:

1 сторона = х см

2 сторона = 5х см

3 сторона = х + 68 см

Р = 166 см

х + 5х + х + 68 = 166

7х + 68 = 166

7х = 166 - 68

7х = 98

х = 98 : 7

х = 14

1 сторона = (х) = 14 см

2 сторона = (5х) = 5 * 14 = 70 см

3 сторона = (х + 68) = 14 + 68 = 82 см

Р∆ = 14 + 70 + 82 = 166 см