2. Серед користувачів мобільними телефонами провели опитування. З’ясувалося, що 35 % опитаних

користуються послугами «Київстар», 40 % — МТС, а решта 750 осіб — Life. Скільки людей взяли участь в опитуванні? По діях і з поясненнями будь ласка!​

Ответы на вопрос

Отвечает Умирбеков Руслан.

Ответ:

25%-750

750:25=30

30*35=1050

40*30=1200

1050+1200+750=3000

Відповідь:3000людей