Перетворити звичайний дріб на десятковий, округлити його до сотих і виконати дію: 5/7 + 0,389 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Павлович Дмитрий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5/7 + 0,389=0,71+0,389=1,099

Отвечает Беркут Никита.

Пошаговое объяснение:

как-то так.............................