Знайдіть площу прямокутного трикутника ,катети якого дорівнюють 6 і 9см


Ответы на вопрос

Отвечает Штурмак Никита.

Ответ:

27

Пошаговое объяснение:

S=1/2(a•b)=1/2(6•9)