Теплохід і катер відійшли одночасно назустріч один одному від двох пристаней,відстань між якими

177км і зустрілись через 3год.Швидкість теплохода 32 км/год.Яка швидкість катера?

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Виолетта.

2) 177-96=81 (км) 3)81:3=27(км за год )