В саду росте 30 кущів троянд .Білих троянд на 4 більше ніж червоних.скільки троянд кожного кольору

росте в саду ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ягодина Полина.

Ответ:

x + x+4 = 30

2x = 30 - 4

2x = 26

x = 26 : 2

x = 13 (кущів) - червоних троянд

13 + 4 = 17 (кущів) - білих троянд

Отвечает Павлюк Матвій.

Ответ:

Нехай х- червоні троянд, тоді х+4,

Рівняння:

Х+Х+4=30

2х+4=30

2х=30-4

2х=26

Х=26÷2

Х=13- червоних троянд, тоді 13+4=17 білих троянд.

Пошаговое объяснение: