Основа рівнобедреного трикутника на 12 см більша, ніж бічна сторона. Чому дорівнює основа, якщо

периметр трикутника становить 72 см?20 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Калинина Валерия.

Відповідь:32см

Покрокове пояснення:

В рівнобедреному трикутнику бічні сторони рівні, а=b = x см; тоді основа с= х+12 см;

Р= а+b+c

Тому:

х+х+х+12=72

3х=72-12

3х=60

х=60:3

х=20 см бічна сторона

х+12=32 см основа