У книжці 160 сторінок. За перший день дівчинка прочитала 7,5% всієї книжки, а за наступний на 8

сторінок більше. Скільки сторінок залишилося їй прочитати

Ответы на вопрос

Отвечает Кушнир Алина.
160ст - 100%
?ст - 7,5%

1) 160*7,5/100=12(ст) за перший день
2) 12+8=20(ст) за другий день
3)160-(12+20)=128(ст) залишилось