Знайти корінь рівняння: – 4(х + 5) + 6х = 22 – 10х ( у відповідь записати тільки число, якщо це

дріб то відповідь записати десятковим дробом) Допоможіть будьласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Зорина Виктория.

Ответ:

-4х-20+6х=22-10х

2х-20=22-10х

2х+10х=22+20

12х=42 ; х=3,5