Перше число рівне 160, друге складає 40% від першого, третє - 70% від другого. Обчисліть середнє

арифметичне цих чисел.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дронишинець Аня.

Ответ:

89,6

Пошаговое объяснение:

1ч=160

2ч = 40%*160 = 0,4*160=64

3ч = 70%*64=0,7*64=44,8

(160+64+44,8):3 = 268,8:3=89,6

Отвечает Федорченко Дима.

Ответ:вот

Пошаговое объяснение: