Відомо що пара чисел (-3;у) є розв'язком рівняння 3х+2у=-5 знайдіть у


Ответы на вопрос

Отвечает Базилюк Альоша.

Ответ: у=2

Пошаговое объяснение:

3х+2у=-5 (-3;у)

3(-3)+2у=-5

2у=-5+9

2у=4

у=2