заперший день було продано 60% завезеної до магазину тканини,,за другий 35% остачі,а за третій

решту 156м.Скільки м тканини завезли до магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьева Вика.

Ответ:100-60=40% 1й день

40*0,35=14% 2й день

40-14=26% 3й день

156:0,26=600 м завезли в магазин

Пошаговое объяснение: