Знайди значення виразів. Запиши результати. (157+(800-457)*2):3=(110*9-(72-30)):6=((500- 425) +

400-2):5=(900:3-(100-27))-3=(150-2-(27:9)+3):7=(900-(400+32)):6*9=​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Віка.

Ответ:

1. (157+(8000-475)*2):3 =269

1)800-475=325

2)325*2=650

3)650+157=807

4)807:3=269

2. (110*9-(72-30)):6=158

1)72-30=42

2)110*9=990

3)990-42=948

4)948:6=158

3.((500-425)+400*2):5=175

1)500-425=75

2)400*2=800

3)800+75=875

4)875:5=175

4.(900:3-(100-27))*3=681

1)100-27=73

2)900:3=300

3)300-73=227

4)227*3=681

5.(150*2*(27:9)+3):7=129

1)27:9=3

2)150*2=300

3)300*3=900

4)900+3=903

5)903:7=129

6.(900-(400-22)):6*9=783

1)400-22=378

2)900-378=522

3)522:6=87

4)87*9=783

7.(111*(10-1)-5):7=142

1)10-1=9

2)111*9=999

3)999-5=994

4)994:7=142

(25*4-(48-30))*5=410

1)48-30=18

2)25*4=100

3)100-18=82

4)82*5=410

8.((40-10)*2-2)*8=464

9.(400:4-(40-3)):9=7