Туристи за 3 дні пройшли 210 км. Першого дня вони подолали 28 % усього шляху, другого-32 %, а

третього решту. Скільки км пройшли туристи третого дня? Допоможіть, контрольна робота не знаємо як рішити​

Ответы на вопрос

Отвечает Курушин Владислав.

1 день  - 28%

2 день - 32%

3 день - решта

1) 1 - 1/3 = 2/3 - таку частину маршруту залишилося пройти після першого дня;

2) 2/3 • 60/100 = 2/3 • 3/5 = 2/5 - таку частину маршруту пройшли другого дня;

3) 2/3 - 2/5 = ((10-6)/15) = 4/15 - таку частину маршруту залишилося пройти після двох днів;

4) 12 : 4/15 = (12•15)/4 = 45 (км) - повинні були пройти.

Відповідь: 45 км