Щоб зайти 5% від 80 треба​


Ответы на вопрос

Отвечает Нуруллин Юлиан.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти 5% від 80, потрібно поділити 80 на 100% та помножити на 5%:

80/100%*5%=80/100*5=80/20=4