Периметр прямокутника дорівнює периметру квадрата зі стороною 9 см. Обчисліть площу прямокутника,

якщо одна з його сторін дорівнює 11 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Данил.

P прямоугольника = 2(a+b)

P квадрата = 4а = 4*9 = 36(см)

Отсюда P прямоугольника:

2(11+b)=36

22+2b=36

2b=14

b=7(см) – ширина прямоугольника.

S=ab=11*7=77(см²).

Ответ: 77 см².