Периметр прямокутника дорівнює 70 см. Знайдіть сторони прямокутника, якщо одна сторона менша за

іншу у 4 рази.

Ответы на вопрос

Отвечает Omar Adema.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай одна сторона прямокутника дорівнює- x см, тоді друга сторона дорівнює 4x см.

Периметр дорівнює:

P=2(a+b)

2 (х+ х/4)=70

2,5х= 70

х= 70 : 2,5

х= 28 см одна сторона

х/4= 28/4= 7 см друга сторона