Розв'язати біквадратне рівняння 4х⁴-5х²+1=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Никита.

Ответ:

4х⁴-5х²+1=0

4t²-5t+1=0

t=1/4; t=1

x²=1/4; x²=1

x=(-1/2); x=1/2; x=(-1); x=1

Решения:

x1=(-1), x2=(-1/2), x3=1/2, x4=1