квадрат А,В,С,D, площа якого дорівнює 81см2. Знайдіть сторону квадрата, площа якого у 9 разів менша

за площу даного квадрата.

Ответы на вопрос

Отвечает Катасонова Елизавета.

Загальна формула площі квадрата:

S = a^{2}

Площа меншого квадрата:

S = \frac{81}{9} =9 (см²)

S=S, отже: a^{2}=9 (см²)

Звідси, сторона квадрата:

a=\sqrt{9} =3 (см; додатне число, адже сторона не може дорівнювати -3)

Відповідь: 3 см.