Зріст волейболістів, які грали на майданчику, такий: двоє по 2м; один - 1,87; ще тпрое по 1,96;м.

Обчислити середній зріст цих волейболістів. Відповідь округліть до сотих.​

Ответы на вопрос

Отвечает Нурмеев Разим.

Ответ:

1,96 м средний рост футболистов

Пошаговое объяснение:

2 м - 2 футболиста

1,87 м - 1 футболист

1,96 м - 3 футболиста

Всего 6 футболистов

2*2 + 1,87 + 3*1,96 = 4 + 1,87 + 5,88 = 11,75 (м) общий рост всех футболистов

Чтобы найти средний рост, нужно общий рост разделить на кол-во футболистов:

11,75 : 6 = 1,95833333333 ≈ 1,96 (м) средний рост футболистов