из мишка взялы 20 % усього цукру .після цього в ньому залишилося 32 кг .Скильки кг цукру було в

мишку спочатку ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Галицкая Елена.

Ответ:

40

Пошаговое объяснение:

1) 100-20=80(%)- залишилось

2) 32:80*100=40( кг)

Отвечает Шагас Артем.

Ответ:

40 кг

Пошаговое объяснение:

80%----32кг

100%----?кг

                        Розвя'зання

80:100=32:х

х=(100*32): 80

х=40(кг) було в мішку спочатку