Знайдіть ціну шафи, 20% якої становлять 700 грн


Ответы на вопрос

Отвечает Горбенко Вова.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

700грн-20%

Xгрн-100%

Х=(700×100) : 20 =3 500грн

Отвечает Воробьева Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

700-20%

100:20=5

700*5=3500