Ціна нового автомобіля 625000 грн. При нормальних умовах експлуатації його продажна вартість в

перший рік зменшується на 20%, а далі на 8% щороку. Через скільки років продажна вартість автомобіля стане менше 400 000 грн.?​

Ответы на вопрос

Отвечает Северин Алексей.

Ответ:4года

Пошаговое объяснение:

625000х20:100=125000грн снижка  1год

625000-125000=500000грн цена через год

500000х8:100=40000грн знижка через 2года

500000-40000=460000грн цена а/м  через2 года

460000х8:100=36800грн знижка через 3года

460000-36800=423200грн цена через 3года

423200х8:100=33856грн зн через 4года

423200-33856=389344грн цена через 4 года