Використовуючи рівність 46⋅8=92⋅4, утвори пропорцію.


Ответы на вопрос

Отвечает Молчанова Маша.

ad = bc

 \frac{a}{b}  =  \frac{c}{d}

46 × 8 = 92 × 4

 \frac{46}{92}  =  \frac{4}{8}