Знайдіть значення виразу: А) (8х – 1)2- 25, якщо х = 1/12; Б) (9х – 3)2- 12(х – 3) + 36, якщо х =

9,3

Ответы на вопрос

Отвечает Михай Рустам.

Пошаговое объяснение:

(8х-1)^2-25=64х^2-16х+1-25=

=64х^2-16х-24=64×(1/12)^2-16×1/12-24=

=64×1/144-4/3-24=4/9-4/3-24=

=(4-12-216)/9= - 224/9= - 24 8/9

Б)

(9х-3)^2-12(х-3)+36=

=81х^2-54х+9-12х+36+36=

=81х^2-66х+81=81×(9,3)^2-66×9,3+81=

=81×86,49-613,8+81=7005,69-613,8+81=

=6472,89