знайти частину яку одне число становить від іншого і вирази її у відцотках 45,30 від 30. 0,7 від

2,8 0,36 від 6. 4,8 від 64

Ответы на вопрос

Отвечает Зотиков Саша.

Ответ:

30*45.3=13.59

2.8*0.7=0.0196

6*0.36=0.0216

64*4.8=3.072

Пошаговое объяснение: