Розв′яжіть рівняння х ∶ 2,29 = 10


Ответы на вопрос

Отвечает Рибак Віка.

Ответ:

22,9

Пошаговое объяснение:

х ∶ 2,29 = 10

х ∶ 2,29 = 10x=10×2,29

х ∶ 2,29 = 10x=10×2,29x=22,9