Два контролери перевіряють деталі на якість. Перший виконує 60% всієї роботи, а другий 40%.

Ймовірність того, що перший контролер визнає деталь стандартною, становить 0,9, а другий – 0,96. Знайти ймовірність того, що деталь, яка надійшла на перевірку, буде визнана стандартною.

Ответы на вопрос

Отвечает Сабит Алтынгул.

Ответ:

0,924

Пошаговое объяснение:

A -  деталь, яка надійшла на перевірку, буде визнана стандартною;

B1 - Перший виконує; B2 - Другий виконує.

P( A) = P(B1)* PB ( A) + P(B2 )* PB ( A) , умовні ймовірності відомі

PB1 ( A) = 0,9 , PB2 ( A) = 0,96 , P(B1 ) = 0,6 , P(B2 ) = 0,4.

P(A) = 0,6*0,9 + 0,4*0,96 = 0,924